Тимошенко привезла в Дрогобич 30 автобусів «масовки»У Дрогобичі Юлію Тимошенко підтримували більше тисячі осіб звезеної «масовки». Об этом сообщает ТАЙМ МОСКОВ со ссылкой на СМИ.


Сьогодні, 11 лютого, на Львівщині в місті Дрогобич відбулася зустріч кандидата в президенти Юлії Тимошенко з місцевими мешканцями.Зустріч з виборцями проходила на одній з найбільших площ міста.Перед початком заходу в агітаційних палатках кандидата у президенти роздавали «подачки», які розходилися з шаленою швидкістю.
Слухали виступи Тимошенко і її соратників більше тисячі людей. Як стверджує депутат Львівської обласної ради Василь Масний, частину із них на мітинг лідера «Батьківщини» привезли автобусами.За оцінками Масного, на зустріч з Тимошенко привезли 30 автобусів «масовки». А це приблизно 1 200 осіб.

Транспорт з табличками «нерегулярні перевезення», яким на мітинг звезли «масовку», ховали у дворах.У деяких автобусах можна було побачити пакети з агітаційною продукцією штабу Юлії Тимошенко.Допомагав звозити людей навіть мікроавтобус “Стрий – Новий Розділ”, хоча Дрогобич не входить до його маршруту.Раніше повідомлялося, що Юлію Тимошенко на мітингу під Крутами підтримувала привезена «масовка».


Джерело статті: “https://informator.news/tymoshenko-pryvezla-v-drohobych-30-avtobusiv-masovky/”

ТОП новости

Вход