Кандидат у народні депутати, "народний бургомістр" Дідух-Кобзар вирішив захопити владу у Чернівцях (ВІДЕО)

КОЖЕН СХОДИТЬ З РОЗУМУ ПО-СВОЄМУ / Об этом сообщает s-narodom.in.ua со ссылкой на СМИ.


Поки мер Чернівцв у відряджені, владу у місті намагалися захопити. Кандидат у народні депутати України, скандаліст і самоназваний "народний бургомістр" Володимир Дідух-Кобзар вирішив сьогодні вранці змістити з посади міського голову Чернівців Олексія Каспрука.


Напередодні у своєму Фейсбук від опублікував на папері з гербом України власне так зване "розпорядження голови виконавчого комітету територіальної громади-бургомістра" про "дострокове припинення повноважень Чернівецького міського голови О.Каспрука".

Прийшовши вранці до Ратуші він побачив перед собою закриті двері приймальні мера і викликав поліцію. Так само викликав наряд поліції заступник міського голови Чернівців Олександр Паскар, який назав дії кандидата у народні депутати України "спробою захоплення влади" у місті.

Нагадаємо, раніше чернівчанин Володимир Дідух-Кобзар вже неодноразов здійснював спроби зриву сесій міської ради. У знак протесту в минулому році навіть анонсував самоспалення в центрі міста, але коли прийшли на вказане місце журналсти — передумав. Одного разу наряду поліцейських з депутатами навіть довелося винеси пана Дідуха-Кобзаря із сесійної зали разом із стільцем — за це проголосували народні обранці.

Як відбувалися події сьогодні детальніше дивіться у сюжеті телеканалу ТРК "Чернівці":


Джерело статті: “http://bukinfo.com.ua/show/news?lid=114034”

ТОП новости

Вход